Produkty
Drevené lišty
Drevené parkety
Drevené podlahy
5 dôvodov pre kúpu podlahy Kährs
Športová podlaha
Kährs Active Floor
Drevená
podlaha Solidfloor
Drevená podlaha
- dlážkovica
Vinylové podlahy
Prírodné ekologické podlahy Wineo
Drevo z celého sveta parkety, terasy, pracovné dosky
Terasové dosky
Drevené a vinylové terasy Hortus
Marmoleová podlaha
Plávajúce podlahy
Systémy pre
kladenie podláh
Čistiace prípravky
Cenník produktov
 
Služby
Ponuka služieb
Schody
 
M&P PARKET
Kontakt
Odkazová schránka
Referencie
Referencie terás
 
e-mail
mailová schránka

Počet návštev:
234506
  Drevená podlaha Solidfloor 

Solidfloor

logo Solidfloor

Značka Solidfloor predstavuje unikátne kolekcie. Každá kolekcia má špecifické vlastnosti a atmosféru. Nechajte sa prekvapiť širokou ponukou Solidfloor.
 

Earth & Fire

Earth & Fire
Moderné tmavé farby exkluzívnej kolekcie Zem a Oheň sa skvele hodia ako k modernému, tak ku klasickému interiéru. Zvláštne a jedinečné farby a povrchové štruktúry tejto kolekcie odrážajú prekrásnu krajinu posledných ľudskou rukou nedotknutých miest na zemi. Nová generácia drevenej podlahoviny upravenej technológiou Exo-heat s vynikajúcou rozmerovou stabilitou. Kolekcia zahŕňa odtiene tmavých farieb so špeciálnymi štruktúrami a je vhodná na domáce aj komerčné použitie.
 
 

Vintage

Vintage
Starožitný štýl s patinou je v móde. Vintage prináša túto atmosféru do vášho života. Vintage znamená novú generáciu podláh, tradične vyrábaných s využitím moderných technológií a s poctivosťou remeselnej práce. Pre optimálnu stabilitu je použitá trojvrstvová konštrukcia so 4 mm vrchnou vrstvou. Konečná úprava dosiek je založená na súčasných olejových technikách. Široký výber zahŕňa kefovanie, dymový aj zastaraný vzhľad, ručné škrabanie aj jemné opracovanie a naolejovanie ako olejmi prírodnými, tak farebnými. Vintage ponúka úžasné možnosti pre všetky interiéry. Vintage je čistá atmosféra.
 
 

New Classics

New Classics
Staré dezény sú žiadané. Vzory inšpirované štýlovými elementmi architektúry 19. storočia. S kolekciou New Classics čistota klasických vzorov prežíva novú renesanciu. Tradičné umenie a moderná technológia sa spojili, aby vytvorili 15 jedinečných dezénov. Podlahovina je 15 mm hrubá a jej 4 mm vrchná vrstva môže byť opracovaná do mnohých rôznych vzorov. Vytvorte si autentickú atmosféru.
 
 

Oriental

Oriental
Vaším prvým krokom sa začne cesta dlhá 5 000 kilometrov. Dajte svojmu domovu exotickú atmosféru s kolekciou Oriental. Tieto prekrásne podlahy v orientálnych farbách urobia Váš domov teplý a útulný. Taký záhadný a exotický, ako je krajina vychádzajúceho slnka. Vďaka veľkému výberu farieb a jedinečnému charakteru dreva môžu byť tieto podlahy použité v interiéroch mnohých štýlov. S ich šírkou a dĺžkou bude každý interiér vyzerať priestrannejší.
 
 

Lifestyle

Lifestyle
Vzhľad a štýl podlahy okamžite dodá Vášmu interiéru vnútorné teplo a príjemnú atmosféru. Váš dom bude vyžarovať charakteristiku dreva vo všetkých okamžikoch dňa. Kolekcia Lifestyle predstavuje širokú škálu veľkostí a typov podláh s rôznymi vlastnosťami.
 

Cenník k stiahnutiu

Solidfloor

» Stiahnite si aktuálny cenník «

 

 
Odporúčame

 
Aktuálne akcie
   
 
© 2002 - 2015 Gabriel Pavlík