Produkty
Drevené lišty
Drevené parkety
Drevené podlahy
Vinylové podlahy
Prírodné ekologické podlahy Wineo
Drevo z celého sveta parkety, terasy, pracovné dosky
Terasové dosky
Drevené a vinylové terasy Hortus
Marmoleová podlaha
Plávajúce podlahy
Systémy pre
kladenie podláh
Čistiace prípravky
Cenník produktov
 
Služby
Ponuka služieb
Schody
 
M&P PARKET
Kontakt
Odkazová schránka
Referencie
Referencie terás
 
e-mail
mailová schránka

Počet návštev:
212023
  Bio podlaha Wineo PURLINE 

Bio podlaha


 

Wineo PURLINE

Wineo PURLINE

Zdravá, príjemná a bezpečná podlaha i pre batoľatá

Vďaka nulovému obsahu chemických látok nevylučujú podlahy PURLINE žiadny zápach. Sú teda vhodné do prostredia, kde žijú astmatici, alergici, ale aj pre rodiny s malými deťmi, ktoré sa najmä v útlom veku po podlahe plazia a majú tendenciu ju aj olizovať.

Bio podlaha Wineo PURLINE má mnoho ďalších výhod. Je tichá, príjemná na chôdzu bosou nohou – mäkká aj teplá, vďaka elasticite tiež menej zaťažuje kĺby. Vhodná je aj na pokládku na podlahové vykurovanie a tiež do priestorov so zvýšenou vlhkosťou, ako sú kuchyne a kúpeľne. S certifikovanou odolnosťou proti sklzu zaistí aj vo vlhkom prostredí nanajvýš bezpečný pohyb.


Vydrží naozaj veľa

Či už vás osloví ktorýkoľvek z dekorov, môžete sa spoľahnúť, že podlaha Wineo PURLINE obstojí aj v náročných podmienkach. „So záťažovou triedou až 42 je určená do prostredia najnamáhanejších priestorov domácnosti aj vysoko zaťažovaných priestorov v komerčnej sfére. Výnimočnú odolnosť aj dlhú životnosť týchto krytín zaisťuje nášľapná vrstva z biopolyuretánu ecuran.

Wineo PURLINE

Sloboda v spôsobe pokládky

Výrobca Wineo ponúka užívateľovi pri väčšine svojich podlahových krytín možnosť zvoliť si spôsob pokládky, ktorý bude najlepšie vyhovovať konkrétnym podmienkam. Nie je tomu inak ani v prípade novej série Wineo PURLINE 1200. Jednotlivé dekory tak môžete zaobstarať v podobe dielcov určených na pokládku celoplošným lepením, ďalej ako dielce so zámkom pre pokládku plávajúcim spôsobom, a to buď na HDF doske, alebo na doske z rigidu SPC. Táto posledná možnosť je praktická pre situácie, keď sa treba vysporiadať s nerovnosťami podkladu. Rigid SPC jednak umožňuje zachovať nízku konštrukčnú výšku krytiny, na druhej strane tento vysoko pevný nosič zabraňuje prekresleniu nedokonalostí podkladu do krytiny. Táto vlastnosť predurčuje podlahy PURLINE 1200 na použitie ako v novostavbách, tak pri rekonštrukciách.


Skutočne žiadna chémia

Wineo PURLINE 1200 je kolekcia 100% bio krytín, na výrobu ktorých sa používajú výhradne prírodné látky. Sú nimi ricínový alebo ľanový olej a sadra, teda suroviny pochádzajúce z obnoviteľných zdrojov. Nie sú tu použité žiadne umelé prísady, žiadne zmäkčovadlá alebo chlór. Vďaka tomu sú tieto krytiny aj 100% recyklovateľné, ich likvidácia nezaťažuje životné prostredie, v prípade požiaru nevznikajú toxické plyny a takmer žiadny dym. Tretia rovina ekologickosti podláh z tohto radu spočíva v údržbe. Nášľapná vrstva je celá vyrobená z rýdzo prírodného polyuretánu, na údržbu podlahy tak stačí iba čistá voda – bez prídavku akéhokoľvek čistiaceho prípravku.

Wineo PURLINE

 

 
Odporúčame

 
Aktuálne akcie
   
 
© 2002 - 2015 Gabriel Pavlík