Produkty
Drevené lišty
Drevené parkety
Drevené podlahy
Vinylové podlahy
Prírodné ekologické podlahy Wineo
Drevo z celého sveta parkety, terasy, pracovné dosky
Terasové dosky
Drevené a vinylové terasy Hortus
Marmoleová podlaha
Plávajúce podlahy
Podlahy MEISTER
Laminátové podlahy
BALTERIO
Laminovaná podlahy
novinkaWITEX
Systémy pre
kladenie podláh
Čistiace prípravky
Cenník produktov
 
Služby
Ponuka služieb
Schody
 
M&P PARKET
Kontakt
Odkazová schránka
Referencie
Referencie terás
 
e-mail
mailová schránka

Počet návštev:
234494
Plávajúce podlahy - Meister  


Podlaha z pravého dreva je pre svoju prirodzenosť jedinečná a nezameniteľná, pretože sprostredkováva zvláštny , príjemný a hrejivý pocit domova. Tieto drevené parketové podlahy v svojej kolekcií poskytujú široký výber odtieňov a v každej podlahe pravé drevo ladiace zo svojím okolím.
Parketová dyhovaná podlaha
:.   Avenir
Táto kolekcia dyhovaných parketových podláh ponuka alternatívu ,ktorá Vás presvedčí pri kúpe tým že nie je všedná a jednotvárna čo vyplýva z použitia prírodnej dyhy.Je to robustná a odolná podlaha ,ktorá sa najčastejšie využíva ako lacnejšie riešenie vtedy, keď je potrebné použiť drevenú podlahu pri nižšej investícii.
Korková podlaha
:.   Prado
Kto sa rozhodne pre jednu z našich už povrchovo upravených korkových podláh na viac z kvalitou portugalského korku ,je dobre viac ako inokedy začať sa učiť chodiť naboso a po akejkoľvek MEISTER- Korkovej podlahe môžete začať kráčať. Stane sa prirodzeným pohodlím pri bývaní ktoré treba zažiť či skúsiť.
Linoleová podlaha
:.   Linorado
Páči sa Vám a chceli by ste novú linoleovú podlahu na ktorú by ste mohli klásť dôraz, ako na prírodný a prirodzene pôsobiaci prvok v interiéri? Spolu s MEISTER- Linoleovou podlahou dostane Váš domou nové sfarbenie. Možnosť rôzne, kreatívne zostavovať a pokladať tieto podlahové prvky, poskytuje a otvory rozmanitosť a mnohotvárnosť Vášho priestoru.
Silná, robustná, nenáročná na údržbu a na žiadne ďalšie úpravy. Mali by sme tejto podlahe poďakovať za jej prednosti. Jedine po dvadsiatich rokoch používania v domoch a bytoch, ktorých sa tento materiál zmocnil, prináleží značke MEISTER oslovenie priekopník. Náš program poskytuje jedinečnosť a široké spektrum možnosti.
 Izolačné vrstvy Silence 30, Silence 25, Silence 20
Silence 30
Patentovaná 2,7mm hrubá PUR-Mineral a kriedová vrstva určená na najvyššiu záťaž chôdzou, aj ako priestorová zvuková izolácia. Je to elastický namáhaniu odolný materiál, ktorý ma na starosti na plošnej podkladovej vrstve eliminovať kročajový efekt.
Silence 25
Patentovaná 2,0mm hrubá PUR-Mineral a kriedová vrstva určená na vysokú záťaž chôdzou, ale aj ako priestorová zvuková izolácia .
Silence 20
Patentovaná 1,5mm hrubá textília- fólia, ktorá veľmi dobré tlmí kročajový a priestorový efekt.

 

 
Odporúčame

 
Aktuálne akcie
   
 
© 2002 - 2015 Gabriel Pavlík