Produkty
Drevené lišty
Drevené parkety
Drevené podlahy
Vinylové podlahy
Prírodné ekologické podlahy Wineo
Drevo z celého sveta parkety, terasy, pracovné dosky
Terasové dosky
Drevené a vinylové terasy Hortus
Marmoleová podlaha
Plávajúce podlahy
Podlahy MEISTER
Laminátové podlahy
BALTERIO
Laminovaná podlahy
novinkaWITEX
Systémy pre
kladenie podláh
Čistiace prípravky
Cenník produktov
 
Služby
Ponuka služieb
Schody
 
M&P PARKET
Kontakt
Odkazová schránka
Referencie
Referencie terás
 
e-mail
mailová schránka

Počet návštev:
234500
  Laminátové podlahy Balterio 
Balterio Štýl. Kvalita. Jednoduchosť.
Podlaha, ktorá Vás inšpiruje.

Ponuka kolekcií


vlastnosti kolekcií

technické parametre

Láska


 
Rôzny vkus, rôzne štýly.
Váš domov odráža Vašu osobnosť a charakter, a práve laminátová podlaha Balterio Vám dovolí byť samým sebou. Vďaka nej môžete odhaliť kto vlastne ste, spontánne, v štýle, ktorý je celý iba Vašim vlastným.
 
Ponúkame výber.
Vieme, že nemáte radi kompromisy. Preto naša kolekcia zahŕňa dokonalú podlahu pre každý priestor - v štýloch a úpravách, ktoré ste vždy chceli. Jednoducho sa pozrite na našu kolekciu dubových podláh Magnitude, alebo čistú jasnosť kolekcie Tradition Sapphire.
 
Radostný pocit z masívnej drevenej podlahy.
Počas spracovania vytvárame na laminátovej podlahe reliéf, ktorého štruktúra zodpovedá skutočnej masívnej drevenej podlahe - poskytujúc zvuk a dotyk dreva.
 
Kvalita a hodnota.
Vysoko kvalitné materiály v spojení s neprekonateľnou remeselníckou zručnosťou a umením Vám zabezpečia úroveň kvality, ktorú je ťažké kdekoľvek nájsť. Naše HDF dosky špičkovej kvality sú vrcholom stability, pevnosti a odolnosti voči vlhkosti. Robí to niekto lepšie?
 
Dlhodobá investícia.
Samozrejme, nová podlaha je dlhodobá investícia - musí vydržať roky bez straty svojej krásy a kvality. Balterio skutočne verí svojim materiálom a s nimi ponúka doživotnú záruku na niektoré vlastnosti.
 
Jednoduchá montáž a údržba.
Laminátová podlaha Balterio je podlahou 21. storočia, ktorá umožňuje výnimočne jednoduchú montáž. Jej dokonalosť dosiahnete vďaka "True Matching®" technológii-použitie doplnkov s rovnakým dekorom ako majú laminátové podlahy Balterio. Mysleli sme na jednoduché použitie a minimalizovali sme údržbu, ktorá je potrebná.
 

NOVÁ TECHNOLÓGIA, NOVÉ TRENDY, NOVÉ ŠTRUKTÚRY

Úzke lamely

Úzke lamely - iba 131 mm široké - pre elegantný vzhľad.

Hand SCRAPED

Úprava "handscraped" dodáva lamelám skutočný umelecký vzhľad, akoby bola každá lamela vyrobená ručne. Výsledkom je nádherná podlaha s bohatým vzhľadom.

True to nature

S naším reliéfom sa laminát počas spracovania stáva na nerozoznanie od prírodného materiálu. Štruktúra povrchu perfektne zodpovedá drevenému dekoru a poskytuje pocit podlahy z masívneho dreva.

Chrome zone

Exkluzívna technológia Chromezone® zvyšuje úroveň True to Náture Touch® vďaka žiarivému lesku, ktorý dodáva pórom dreva. Technológia je kombináciou dekoru®, štruktúry povrchu a nových revolučných ) techník, ktoré spočívajú v poskytnutí žiarivého lesku letokruhom na matnom povrchu. Touto technológiou sa natlačí chróm na póry dreva, čím ich rozžiari. Výsledkom je veľkolepá úprava matného povrchu.
 

Micro V - drážka

Balterio vytvorilo decentnú 4-strannú mikro V-drážku pre jedinečný vzhľad drevenej podlahy.

2-stranná V - drážka

Balterio používa jedinečnú dekoračnú pásku alebo lak na dekor, čím prekryje frézovanú skosenú hranu. Dekoračná páska na okrajoch sa perfektne prispôsobí dekoru lamely, čo zabezpečí, že podlaha je takmer na nerozoznanie od skutočných drevených parkiet.

4-stranná V - drážka

V - drážka na štyroch stranách lamely zaistí, že podlaha je takmer na nerozoznanie od masívnych drevených parkiet.

Nepravidelná 4-stranná V - drážka

Nerovnomerne frézovaná V - drážka na 4 stranách vďaka ktorej vyniknú nepravidelnosti masívneho dreva a prirodzený vzhľad.
 

PRIRODZENÉ VO VŠETKÝCH VARIÁCIÁCH

« Jemný lesk
Nezameniteľný vzhľad jemne leštených parkiet.
« Kartáčovaná štruktúra
Špeciálne kartáčovaný povrch pre ešte väčšie zvýraznenie štruktúry dreva.
« Pravá štruktúra dreva
Textúra povrchu dreva s detailným reliéfom.
« Štruktúra dreveného vlákna
Zrnitý efekt štruktúry dreva.
« Štruktúra prírodného kameňa
Verne reprodukuje drsný, tvrdý a niekde poškriabaný povrch prírodného kameňa.
 

TO NAJLEPŠIE V RÁMCI JEDNODUCHOSTI MONTÁŽE

Click Xpress®

Laminátové podlahy Balterio sa neuveriteľne jednoducho montujú. Toto je dobrá správa pre odborníkov aj pre zákazníkov. Revolučný Click Xpress® systém zabezpečí príjemnú a rýchlu montáž. Tento rotačný systém zjednoduší uloženie lamiel, ktorého výsledkom je masívna, súvislá podlaha. Presťahovanie laminátovej podlahy je taktiež možné. Keď sa sťahujete alebo renovujete, podlahu vyberiete a naspäť ju jednoducho položíte. Presná, spoľahlivá, o 25 % rýchlejšia montáž v porovnaní s ostatnými laminátovými podlahami.
 

SSB - zvuková bariéra

Ako výsledok neustáleho výskumu a inovácií vytvorilo pre Vás Balterio SSB-zvukovú bariéru. Laminátová podlaha s pridanou podložkou ponúka výrazné získanie času a výnimočne jednoduché použitie (jediné čo ešte potrebujete je parozábrana). Ďalšie výhody sú: redukcia hluku, redukcia prenosu zvuku a je vhodná pre podlahové kúrenie... Kvalitné a jednoduché používanie v jednom.
 

ROKY BEZSTAROSTNEJ RADOSTI Z BÝVANIA

Vode odolná vrstva

Balterio laminátové podlahy sú vysoko odolné. Oteruvzdorný povrch kombinovaný so silným jadrom zaistí značnú odolnosť proti poškriabaniu, vlhkosti a škvrnkám. Sú rovnako odolné voči vlhkosti ako tradičné drevené podlahy. Dokonca aj po rokoch intenzívneho používania bude Vaša podlaha stále vo vynikajúcom stave.

 

 
Odporúčame

 
Aktuálne akcie
   
 
© 2002 - 2015 Gabriel Pavlík