Produkty
Drevené lišty
Drevené parkety
Drevené podlahy
Vinylové podlahy
Prírodné ekologické podlahy Wineo
Drevo z celého sveta parkety, terasy, pracovné dosky
Terasové dosky
Drevené a vinylové terasy Hortus
Marmoleová podlaha
Plávajúce podlahy
Systémy pre
kladenie podláh
Čistiace prípravky
Čistiace prípravky
BONA CARE
Čistiace a ošetrujúce
prípravky PALLMANN
Cenník produktov
 
Služby
Ponuka služieb
Schody
 
M&P PARKET
Kontakt
Odkazová schránka
Referencie
Referencie terás
 
e-mail
mailová schránka

Počet návštev:
234490
Čisitace prostriedky  
 Čistiace a ošetrovacie prostriedky na olejované povrchy

Soya Wax Care
Ošetrovací prostriedok pre prvé a bežné ošetrovanie impregnovaných drevených podláh olejom Soyabase Plus.Vytvára film, ktorý chráni voskové a olejové podlahy. Zároveň zlepšuje optiku a predlžuje životnosť ošetreného povrchu. Je protišmikový a antistatický. Neobsahuje rozpúšťadlá.
Balnie: 0,75l

Magic Oil Care
Prostriedok pre prvé a bežné ošetrovanie parkiet a drevených podláh inpregnovaných olejom Magic Oil 2K. Prostriedok, ktorý svojim ochranným filmom chráni naolejovanú podlahu a dáva jej kročejovú istotu, je protišmikový a antistatický. Zachováva optiku a predlžuje životnosť ošetrovanýh povrchov.
Balenie: 0,75l

Soya Oil Care
Kombinácia oleja a vosku pre intenzívne ošetrovanie a ochranu drevených podláh inpregnovaných olejom Soyabase Plus. Používať vždy po základnom čistení mydlovým čistiacim prostriedkom Soya Soap Care. Mimoriadne nízky obsah rozpúšťadiel v množstve cca 3% z obsahu.
Balenie: 1l

Soya Soap Care
Mydlový čistiaci prostriedok na vodnej báze pre voskované olejované drevené podlahy (Soyabase Plus, Magic Oil 2K). Používa sa pre silno znečistené voskované a olejované podlahy. Po jeho aplikáciou je potrebné podlahu vytrieť čistou vodou (dobre vyžmíkaným mopom) a následne ošetríť prípravkom (Soya Oil Care, Magic Oil 2K). Neobsahuje rozpúšťadlá.
Balenie: 0,75l

 
 Čistiace a ošetrovacie prostriedky na lakované povrchy

Clean
Neutrálny čistiaci prostriedok na vodnej báze pre mnohoúčelové použitie. K čisteniu znečistených podláh (lakovaných parketových i korkových, viacvrstvových podláh, PVC, laminátu, prírodného aj umelého kameňa). Parfumovaný.
Balenie: 0,75l

Finish Care
Ošetrovacia emulzia na vodnej báze pre prvé a bežné ošetrenie, ktorá vytvára na povrchu podláh ochranný film odpudzujúci nečistoty. Zároveň zlepšuje optiku lakovaných podláh a predlžuje ich životnosť. V prevedení polomatný a matný odtieň.
Balenie: 0,75l

Finish Care Stop
Ošetrovacia a čistiaca emulzia na vodnej báze so špeciálnym protišmykovým účinkom. Je ideálna do športových hál a telocvične. Zároveň zlepšuje optiku lakovaných podláh a predlžuje ich životnosť. Súčin šmykového trenia 0,5-0,7 podľa DIN 18 032. Polomatný odtieň.
Balenie: 0,75l a 10l

Clean Strong
Základná čistiaca emulzia na vodnej báze pre silno znečistené podlahy. Odstraňuje navrstvené ošetrovacie prostriedky. Je optimálnym predpokladom pre následné ošetrenie povrchov prostriedkom Finish Care.
Balenie: 0,75l

Clean Remover
Odstraňovač škvŕn na báze alkoholu pre odstraňovanie veľmi pevných a odolných nečistôt na drevených podlahách. Neutrálny PH faktor.
Balenie: 0,75l

Polish
Ošetrovacia emulzia na báze rozpúšťadiel, ktorá vytvára na povrchu lakovaných podláh dlhodobý ochranný film. Zároveň predlžuje životnosť podláh. Odolný proti opotrebeniu.
Polomatný odtieň.
Balenie: 1l

Joint Protection
Impregnácia na báze oleja a vosku k ochrane škár a hrán ako u lakovaných viacvrstvových parkiet tak aj laminátových podláh. Prostriedok vytvorí ochranný film na hranách a škárach, a tým minimalizuje prenikanie vlhkosti čím predlžuje životnosť podláh.
Balenie: 0,75l

Uni Clean
Čistiaci prostriedok na báze rozpúšťadiel pre čistenie pracovného náradia. Vysoká schopnosť odstraňovať čerstvé znečistenie spôsobené rozpúšťadlovými lakmi (má mimoriadne silnú rozpúšťaciu schopnosť).
Balenie: 5l

Cenník k stiahnutiu

[Čistiace a ošetrujúce prípravky PALLMANN®]

» Stiahnite si aktuálny cenník «

 

 
Odporúčame

 
Aktuálne akcie
   
 
© 2002 - 2015 Gabriel Pavlík