Produkty
Drevené lišty
Drevené parkety
Drevené podlahy
Vinylové podlahy
Prírodné ekologické podlahy Wineo
Drevo z celého sveta parkety, terasy, pracovné dosky
Terasové dosky
Drevené a vinylové terasy Hortus
Marmoleová podlaha
Plávajúce podlahy
Systémy pre
kladenie podláh
Čistiace prípravky
Čistiace prípravky
BONA CARE
Čistiace a ošetrujúce
prípravky PALLMANN
Cenník produktov
 
Služby
Ponuka služieb
Schody
 
M&P PARKET
Kontakt
Odkazová schránka
Referencie
Referencie terás
 
e-mail
mailová schránka

Počet návštev:
233737
Bona Care  
 
 Systém starostlivosti o drevené podlahy
 CARE – STAROSTLIVOSŤ    „Prinášame to najlepšie pre drevené podlahy“

Dávate vašej drevenej podlahe to najlepšie?
Premýšľali ste niekedy nad tým akému rôznemu napätiu je vaša drevená podlaha dennodenne vystavovaná? Všetka tá špina? Každodenné opotrebenie a trhlinky? A ani nespomínať všetky tie poškodenia spôsobené zlým počasím alebo zlá údržba. Môžeme spomenúť napr. nadmerné používanie vody, vosku a všetkých viacúčelových domácich čističov.Iste/bezpochyby musíte uvažovať o lepšom spôsobe vykonávania údržby vašej drevenej podlahy. Spôsob, ktorý vám umožní dať to najlepšie vašej drevenej podlahe v rýchlej, bezproblémovej a nenákladnej údržbe. A samozrejme udržať ju peknú počas dlhej doby, tak aby vždy prezentovala váš domov v najlepšom možnom ohľade.

Chceli by ste?
Bona vyvinula celkový/komplexný, účinný prístup na účinné a úsporné zaobchádzanie s drevenými podlahami. Prístup pozostávajúci z uceleného systému údržby drevených podláh zahŕňajúc všetko čo potrebujete na znovu oživenie a každodennú starostlivosť. Vhodným a dlhodobým používaním vám Bona Care system neponúka iba vynikajúcu odolnosť a dlhodobú krásu tak ako každý iný systém starostlivosti o drevené podlahy alebo domáci čistič na trhu ale taktiež väzbu na podporu dlhodobej životnosti.


Dajte vašej drevenej podlahe to najlepšie s Bona Care
Bona Care Floor Cleaner je zhotovený na priame použitie, dokonale intenzívny čistič na vodnej báze bez potreby ďalšieho miešania alebo odlievania. Je špeciálne navrhnutý na lakované drevo alebo korkové podlahy. Na rozdiel od univerzálnych, viacúčelových čističov a olejových mydiel rýchlo očistí nečistoty a škvrny bez vplyvu na vašu krásnu nalakovanú podlahu a bez zanechania akýchkoľvek zvyškov. Ak objavíte škvrnu, hneď sa ju snažte vysušiť. Potom ju postriekajte s Cleanerom a pretrite s vaším Bona Care mopom.
 

Viete ako správne ošetrovať podlahu?
Pozrite si video o ošetrovaní podlahy s BONA CARE
 
  Pozrieť video vo vyššej kvalite (AVI, 320x240, 9,1MB)
 
  Pozrieť video v nižšej kvalite (AVI, 176x144, 4,2MB)

 
 

CARE CLEANER

Sprej

Obsah Balenie
1l. 10ks.
 

CARE CLEANER

Náplň

Obsah Balenie
4l. 3ks.
 

CARE MOP

Mop s teleskopickou tyčou a Mikrofaser-Padom

Obsah Balenie
x 10ks.
 

CARE CLEANER PAD

Mikrofaser-Pad

Obsah Balenie
x 1ks.
 

CARE REFRESHER

Ošetrujúci prípravok na lakované podlahy

Obsah Balenie
1l. 10ks.
 

CARE APPLICATOR PAD

na aplikáciu pípravku Care Refresher

Obsah Balenie
x 1ks.
 

CARE FLOOR CLEANER SYSTEM

Sada obsahuje:
Cleaner 1 lt.,
Mop s držiakom,
Care Cleaner Pad

Obsah Balenie
x 8ks.
 

TV+DVD

Prezentačný televizor 14" s DVD

Obsah Balenie
x 1ks.
 

Drevený stojan

Stojan pre čistiace výrobky Bona Care

Obsah Balenie
x 1ks.
 

Plný drevený stojan

Obsahuje:
Drevený stojan 1ks,
Care Cleaner (1Liter) 30ks,
Cleaner (4Litere) 9ks,
Care Cleaner Pad 4ks,
Care Cleaner system 9ks

Obsah Balenie
x 1ks.

Cenník k stiahnutiu

[Čistiace prípravky BONA CARE]

» Stiahnite si aktuálny cenník «

 
Údržba podlahy s Bonou - tri jednoduché kroky:
1. Odstráňte prach a nečistoty Vysávačom, suchým mopom alebo zmetákom odstráňte prebytočný prach a nečistoty. Ak používate vysávač, použite nástavec s jemným povrchom. Ako suchý mop použite Bona Care čistiaci pad. Pamätajte, odstráňte všetok prach alebo nečistoty. Pad navlhčite vodou a dôkladne vyžmýkajte pred čistením s Bona Care Floor Cleaner-om.


2. Nasprejujte Jemne nasprejujte 10x15 cm vašej podlahy alebo nasprejujte Bona Care Floor Cleaner priamo na čistiaci pad.
3. Čistite Použite jemne navlhčený, dobre vyžmýkaný Bona Care čistiaci pad a očistite povrch podlahy s vaším Bona Care mopom. Dokončite najprv jednu časť než sa presuniete k ďalšej. Ak je váš mop zanesený, opláchnite ho vo vode a dobre ho vyžmýkajte pred tým ako budete pokračovať v čistení. Ak sa váš pad nadmerne zašpiní, tak ho vyperte a vymeňte za čistý, aby ste predišli šmuhám.


Znovu použiteľný a vhodný na pranie
Bona Care Cleaning pads/Čistiace pady sú znova použiteľné a vhodné na pranie. Na čistenie nepoužívajte žiadne textilné zmäkčovadlá, sušičky alebo bielidlo, pretože tie by mohli znížiť prirodzenú čistiacu schopnosť mikrovlákna. Naše mikrovláknové pady nie sú ošetrené žiadnymi chemikáliami.

Starfiber – revolučná mikro-vláknová technológia
Systém obsahuje novú revolučnú mikro-vláknovú technológiu pre mopy a pady. Namiesto toho, aby zanechávali špinu na podlahe ako bežné bavlnené mopy, náš Bona Care mop z mikrovlákna priťahuje prach a bežné domáce alergény svojou elektrostatickou silou ak sa používa za sucha. Ak sa použije s čističom podlahy, tak pohlcuje prach a špinu z vašej prekrásnej podlahy.

Základ starostlivosti o podlahu
Čo robiť
- Pravidelne vysávajte alebo zametajte podlahu. Veľké upratovanie je doporučené raz do týždňa
- Rozliate škvrny čo najrýchlejšie odstráňte s Bona Care mopom a Bona Care Floor Cleaner/ čističom.
- Umiestite k vchodovým dverám rohože, aby zachytávali piesok a jemný štrk z obuvi. Použite rohože a koberčeky na miesta s vysokou záťažou (cestičky), na koniec schodov a do blízkosti dverí. Vyvarujte sa kobercom s gumenou zadnou stranou a nepriedušným rohožkám.
- Používajte ochranné vankúšiky alebo podložky.
- Obnovte ošúchaný povrch s Bona Care Refresher skôr než sa odhalí holé drevo.
- Udržujte stálu vlhkosť medzi kúriacimi sezónami vo všetkých obytných priestoroch. Prílišné kolísanie vlhkosti spôsobí to, že sa drevená podlaha začne nadúvať, zmršťovať, vydúvať, praskať a začnú sa medzi doskami tvoriť prehnané trhliny. Použitie zvlhčovacích a/ alebo odvlhčovacích systémov je odporučené tam, kde je výskyt pohyblivej vlhkosti.

Čo nerobiť
- Zabráňte hromadeniu piesku, prachu a jemného štrku. Môžu totiž pôsobiť ako brúsny papier, obrusujú a zmatňujú váš lak na podlahe.
- Nepoužívajte mokrý mop na drevenú podlahu. Prílišná vlhkosť spôsobuje nadúvanie alebo zvlnenie.
- Nenechávajte pazúriky vášho domáceho zvieratka nezastrihnuté.
- Pravidelné zastrihávanie pazúrikov pomáha predchádzať škrabancom a ryhám.
- Neprechádzajte sa po vašej drevenej podlahe vo vysokých opätkoch a udržujte vaše opätky v dobrom stave.
- Nepoužívajte vosk, olejové mydlá a iné domáce čističe na lakovanú drevenú podlahu. môžu zmatniť podlahový lak a sťažiť budúce lakovanie podlahy.

Všetko čo potrebujete pre vašu drevenú podlahu
Jednotný systém starostlivosti o drevenú podlahu
Bona Care Floor System súprava vám pomáha udržiavať vašu krásnu drevenú podlahu – ľahko a bezpečne. Súprava/balíček obsahuje:
- špeciálne navrhnutú Bona Care násadu mopu s trojdielnou rúčkou. Nízky profil Bona Care mopu a ľahko ovládateľná otáčacia hlavica z neho robí úžasný čistiaci nástroj na čistenie ťažko dostupných miest ako pod nábytkom a skrinkami, okolo podláh alebo v tesných rohoch.
- umývateľný pad s mikro-vláknom absorbujúcim prach a uchýtné pásiky zo suchého zipsu na ľahkú výmenu. Vhodné až na 300 opraní.- Návod na údržbu drevených podláh

Základné výrobky na údržbu drevenej podlahy od Bony
Bona ponúka široký rozsah výrobkov pre ľahkú, efektívnu a nenákladnú údržbu drevených podláh. Niektoré z nich sú spomenuté tu:
- Bona Care Refresher
Špeciálne navrhnutý údržbový náter na vodnej báze pre všetky nevoskované lakované podlahy, ktoré sú nevýrazné, poškriabané alebo sú na nich viditeľné stopy opotrebenia. Bona Care Refresher navracia drevenej podlahe pôvodnú krásu a znova robí podlahy ako novými.

- Bona Care Applicator Pad - nanášací pad
Na použitie s Bona Care Refresher. Bona Care nanášací pad je znovu použiteľný a ľahko sa pripevňuje k Bona Care mopu vďaka prúžkom zo suchého zipsu na ľahkú výmenu.

- Bona Care Floor Cleaner & náplň
Vhodný, 1 l sprej určený na priame použitie, ako aj 4 litrová náplň

- Bona Care Cleaning Pad – čistiaci pad
Znovu použiteľný mikro-vláknový pad, ktorý môžete prať. ľahko sa pripína na Bona Care mop s prúžkami zo suchého zipsu.

Bona – Prinášame to najlepšie pre drevené podlahy
Bona má viac ako 80 ročné skúsenosti vo vývoji a výrobe výrobkov, ktoré dávajú podlahám to najlepšie. Náš produktový rad zahŕňa riešenia pre celú dĺžku životnosti drevenej podlahy, od inštalácie k údržbe a renovácii. Profesionálne čistiace firmy ako aj vlastníci podláh po celom svete používajú naše výrobky v prostredí, kde sú najvyššie hodnoty kladené na funkčnosť a krásu.

 

 
Odporúčame

 
Aktuálne akcie
   
 
© 2002 - 2015 Gabriel Pavlík